You don't have javascript enabled. Good luck with that.
سايت مقام معظم رهبريسايت رياست جمهوري ايران
نظام صنفيقوانين و مقرراتمشاركت كنندگانپلن نمايشگاه

آغاز پيش ثبت نام نمايشگاه كامپيوتر و اتوماسيون اداري اصفهان (اتوكام 2017)

پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری ( اتوکام 2017 ) از روز شنبه 15 مهر

پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری ( اتوکام 2017 ) از روز شنبه 15 مهر، آغاز خواهد شد و تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ماه ادامه خواهد داشت.  

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد. نمایشگاه اتوکام در طول سالیان گذشته همواره به عنوان نماد پویایی و نوآوری فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، یکی از نمایشگاه های پر مخاطب و مورد توجه علاقه مندان و متخصصان این حوزه بوده است. حضور گسترده شرکت های توانمند بومی و غیر بومی و بازدید مسوولان و دست اندرکاران، فرصت های قابل توجه و استثنایی را برای عرضه محصولات و توانمندی‌های بخش های مختلف این حوزه و در قالب این نمایشگاه ایجاد می کند.

در نمایشگاه امسال، با هدف نظم بخشی هر چه بهتر به اختصاص غرفه ها، ثبت نام شرکت ها در سه مرحله پیش ثبت نام، ثبت نام و جانمایی نهایی انجام خواهد شد.  

بدین منظور، مشارکت کنندگان گرامی می توانند از روز شنبه 15 مهرماه با مراجعه به سایت www.autocom.ir نسبت به عضویت در سایت، پیش ثبت نام و درج اطلاعات غرفه درخواستی خود اقدام نمایند. مرحله پیش ثبت نام تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ادامه دارد و زمان ثبت نام نهایی و جانمایی غرفه ها متعاقباً به مشارکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.  

بدیهی است انجام هر چه بهتر مرحله پیش ثبت نام با اقدام به هنگام مشارکت کنندگان در مرحله پیش ثبت نام، به برنامه ریزی هر چه بهتر این رویداد و اختصاص غرفه ها در حداقل زمان ممکن کمک شایانی خواهد کرد.