نمايشگاه بين‌المللي كامپيوتر و اتوماسيون اداري - پيش بيني بخش "سراي كارآفرينان" در نمايشگاه اتوكام
سايت مقام معظم رهبريسايت رياست جمهوري ايران
نظام صنفيقوانين و مقرراتمشاركت كنندگانپلن نمايشگاه

پيش بيني بخش "سراي كارآفرينان" در نمايشگاه اتوكام

در این بخش بیش از 20 استارتاپ و یا شرکت نوپای اصفهانی معرفی می شوند و از طریق کانترهایی که در این پاویون به آن ها اختصاص داده می شود، فرصت دارند کارآفرینی، ایده و یا کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی کرده و با برقراری ارتباطات تازه، تعامل اقتصادی و تجارت خود را گسترش دهند.

در بیست و دومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری که همزمان با نمایشگاه مخابرات و جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال برگزار می شود، بخشی از فضای سالن شیخ بهایی به سرای کارآفرینان اختصاص یافته است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در این بخش که به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی پیش بینی شده است، بیش از 20 استارتاپ و یا شرکت نوپای اصفهانی معرفی می شوند و از طریق کانترهایی که در این پاویون به آن ها اختصاص داده می شود، فرصت دارند کارآفرینی، ایده و یا کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی کرده و با برقراری ارتباطات تازه، تعامل اقتصادی و تجارت خود را گسترش دهند.

شبکه کسب و کار اینترنتی، پلتفرم آموزشی تعاملی، رویدادها، حضور و غیاب آنلاین، آموزش مجازی، پاساژ مجازی، بازارچه اینترنتی، خدمات آماده سازی و چاپ کتاب و اطلاع رسانی از جمله موضوعات این استارتاپ ها است.

این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه طی ساعات بازدید 15 تا 21 در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می شود.