با حضور شرکت های فعال و مطرح در حوزه ICT کشور

با حضور شرکت های فعال و مطرح در حوزه ICT کشور

1397/8/19 1425 0

با حضور شرکت های فعال و مطرح در حوزه ICT کشور

اصفهان میزبان نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری می شود

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از ۲۱ آبان ماه آغاز می شود تا مردم این استان به مدت پنج روز شاهد برگزاری یک رویداد جذاب و پرمخاطب در حوزه فناوری های نوین باشند.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که تا ۲۵ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود، در ۳۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می شود و ۸۰ شرکت دستاوردها، توانمندی ها و محصولات خود را در آن به نمایش خواهند گذاشت.
شرکت هایی که در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری حضور خواهند داشت در حوزه های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی فعال هستند که از آن جمله می توان به شرکت هایی مانند شبکیه، مبین نت، آسیاتک، اصفهان صفر و یک و کارگزار من اشاره کرد.
همچنین شرکت مخابرات استان اصفهان، نوین سیستم، شهرک علمی تحقیقاتی، پژوهشکده مواد و انرژی، اداره کل ثبت احوال، اداره کل امور مالیاتی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز به صورت فعال در این نمایشگاه حضور یافته اند.
بیست و چهارمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) در حالی برگزار می شود که ایران یکی از کشورهای قدرتمند منطقه در این حوزه به شمار می رود و برای بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه ICT دارای پتانسیل ها و مزیت های صادراتی بسیاری است.
عمده این صادرات به چهار کشور عراق، افغانستان، عمان و ترکیه صورت می گیرد و بر همین اساس هدف اصلی حضور شرکت‌های داخلی در نمایشگاه هایی مانند اتوکام اصفهان، علاوه بر برقراری ارتباط با فعالان صنعت فاوای کشور برای بهبود کیفت محصولات تولیدی به منظور صادرات به بازارهای منطقه، بازارسازی برای محصولات دانش بنیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات هم خواهد بود.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه برگزار می شود و علاقمندان برای بازدید از آن می توانند طی ساعات ۱۵ تا ۲۱ به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر